Kategorien

Remember Us To Life


  • Schlüssel: 9362491806
  • den Hersteller: Warner Music
  • Herstellerschlüssel: 0093624918066
  • Preis: 63,99 zł
  • Produkt empfehlen


premiera polska:
2016-09-30
opis:

Opis wydawcy:
Siódmy studyjny album niezwykle wszechstronnej artystki, Reginy Spektor, którą określono nawet Joni Mitchell swojej generacji. Mieszanka artystycznego, mądrego popu, folku, rocka i indie popu nosi tytuł "Remember Us To Life".

Regina Spektor nargywała album z producentem Leo Abrahamsem (m.in. David Byrne/Brian Eno, Frightened Rabbit, Paolo Nutini) w Los Angeles, w The Village Studios. "Leo jest nieprawdopodobnie utalentowanym muzykiem i przemiłym człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mogłam z nim pracować" – mówiła artystka.

Album "Remember Us To Life" zapowiada piosenka "Bleeding Heart". Oparta na elektronicznych brzmieniach, miła dla ucha, spokojna kompozycja, która w drugiej części nabiera rockowego pazura.

Płyta zawiera wyłącznie nowe, premierowe piosenki, które Regina napisała w ostatnich miesiącach. Nie ma wśród nich żadnej, którą artystka skomponowałaby przed laty i dopiero teraz odświeżyła w studiu, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich wydawnictw. Każdy utwór został napisany przez Amerykankę rosyjskiego pochodzenia w minionych dwóch latach. Inspiracją dla Reginy było również zostanie mamą chłopca w 2014 roku. Jego tatą jest mąż Spektor, kompozytor i wokalista Jack Dishel. "Zrobiłam przed ciążą i po niej bardzo wiele dla sztuki. Dawno nie czułam tak silnej inspiracji" – zapewnia Regina Spektor.

Oprócz nagrania piosenek na album, Regina zarejestrowała także podczas sesji cover klasyka autorstwa George'a Harrisona "While My Guitar Gently Weeps". Trafił on na ścieżkę dźwiękową animacji "Kubo i dwie struny", która w USA będzie mieć premierę 18 sierpnia 2016 roku (w Polsce na początku grudnia).

utwory:
1. Bleeding Heart
2. Older And Taller
3. Grand Hotel
4. Small Bill$
5. Black And White
6. Black And White
7. The Trapper And The Furrier
8. Tornadoland
9. Obsolete
10. Sellers Of Flowers
11. The Visit

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: