Kategorien

Big


  • Schlüssel: 1726749
  • den Hersteller: Universal (USA)
  • Herstellerschlüssel: 0602517267497
  • Preis: 55,99 zł
  • Produkt empfehlen

Soul
premiera polska:
2007-04-09
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: plastikowe etui


www.dziennik.pl:
"...Charakterystycznie skrzeczącego głosu Macy nie sposób pomylić z żadnym innym. Właśnie z powodu jego tembru Marek Niedźwiecki nadał wokalistce pseudonim dziewczynka-kaczorek. To, co poza wokalem Macy zaproponowała na debiutanckim krążku, było jak na 29-letnią wówczas kobietę niezbyt skomplikowane: ot, łatwo wpadające w ucho piosenki, które świetnie umilą jazdę kabrioletem po szerokiej autostradzie, jak i romantyczną kolację.
(...) Jest tajemnicą poliszynela, że wszyscy oni pojawili się na najnowszej płycie Macy Gray z inicjatywy Will.I.Ama, który zapragnął wyrwać swoją podopieczną z muzyki lat 70. i chciał, by wreszcie usłyszała, co się dziś śpiewa. To właśnie Will.I.Am ściągnął do studia innych wielkich: wokalistki Whitney Houston, Brandy i Natalie Cole, rapera Nasa oraz producenta Rona Faira (m.in. Mary J. Blige i Pussycat Dolls).
Efekt ich pracy mimo sampli z Jamesa Browna i cytatów z Dead Or Alive nie poraża błyskotliwością. Otwierający "Big" duet z Natalie Cole przypomina "You Make Me Feel (Like A Natural Woman)" z repertuaru Arethy Franklin, z kolei "Glad You're Here" okazuje się tylko ubogim krewnym hitu "I Try". Fakt, że "Big" o kilka długości przewyższa ostatnie muzyczne dokonania Macy (a o to wcale nie trudno), wystarczył amerykańskim krytykom, by obwieścić światu powrót wokalistki do formy. To jednak spora przesada, bo choć tuzin nowych piosenek bez większego kłopotu wpada w ucho, to jednak równie szybko z niego wypada..."
[Daria Smolarek]


utwory:
1. Finally Made Me Happy
2. Shoo Be Doo
3. What I Gotta Do
4. Okay
5. Glad You're Here
6. Ghetto Love
7. One For Me
8. Strange Behavior
9. Slowly
10. Get Out
11. Treat Me Like Your Money
12. Everybody


more info: www.macygray.com

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: