Kategorien

Visible Forms


  • Schlüssel: SR018
  • den Hersteller: Sinnbus Records (S)
  • Preis: 57,90 zł
  • Produkt empfehlen


premiera polska:
2007-05-15
kontynent: Europa
opakowanie: kartonowe etui
opis:
Opis wydawcy:
W szwedzkim mieście Göteborg mieszkają cztery dziewczyny.
W szwedzkim mieście Göteborg narodził się zespół Audrey, a płytę nagrał cudowną, pełną ostrożnie kontrolowanego piękna i ciepła...
Dwa lata po opublikowaniu swej pierwszej EPki Audrey pokazują światu (w Skandynawii przez Tenderversion, w Wlk. Brytanii w Stereo Test Kit, a w reszcie Europy i świata w niemieckim labelu Sinnbus) album, który fanów zarówno Low, Codeine jak również Mum, Björk czy nawet Godspeed You Black Emperor złapie za gardło i długo nie puści.
W tej muzyce mimo jej powierzchownej skromności i prostoty jest wszystkiego więcej. Więcej wydarzeń, dzwięków, odwagi. Muzyka Rebecki Kristiansson, Victorii Skoglund, Emelie Molin i Anny Tomlin leniwie sączy się z głośników, mając w sobie własną skrywaną energię i szybkość.
Ta muzyka nie jest ani wolna ani szybka, zawiera w sobie delikatną precyzję, z którą Audrey już od 2002 roku tworzą swoje dźwięki, drogi i otoczenia... Audrey pracują, wynajdują i odkrywają wszystko wspólnie, trzymają wszystkie sznurki we własnej garści i czasami tylko pozwolą pomagać tylko swoim najlepszym przyjaciołom. Tak z miłością i starannością budują przestrzeń, w której z każdej nuty, każdego nawet najdrobniejszego uderzenia w talerz bije oczarowujące, melancholijne piękno.
Nie jest przy tym ważne, w którym momencie pojawiają się takie czy inne instrumenty, śpiew, chóry czy dźwiękowe plamy. Wszystko brzmi, działa i porusza jako całość. Jest to debiut zespołu, który odnalazł własny język, rozwinął go i zdefiniował, w którym urzeczywistniają własne idee, koncepcje i smutki, poruszają i otaczają...
Tak, dziewczyny z Göteborgu potrafią czarować...

utwory:
1. Mecklenburg - 04:45
2. Views - 05:08
3. Six Yields - 03:37
4. Treacherous Art - 05:59
5. The Significance Of Being Overt - 03:04
6. Plain Pieces - 03:25
7. Leaving/Letting Go - 05:38
8. Vague - 04:33
9. Traverse - 06:18

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: