Kategorie

About Love. works for piano


  • Kod: RECART0017
  • Producent: Recart (PL)
  • Kod producenta: 5908285287169
  • Wykonawca: Łukasz Pohl
  • Nośnik: CD
  • Cena: 38,99 zł
  • Poleć produkt

Playerpremiera polska:
2011-11-10
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Jak zawrzeć najgłębsze uczucia w najprostszych melodiach? Jak sprawić żeby muzyka wzruszała, przekazywała emocje, wyznawała miłość? Odpowiedź na te pytania można znaleźć na nowej płycie wydawnictwa RecArt z kompozycjami autorstwa Łukasza Pohla. Czternaście miniatur fortepianowych w wykonaniu Grzegorza Rudnego poprowadzi słuchacza przez różne rodzaje muzycznej miłości – od radości do smutku, od wzruszenia do obojętności, od miłości prostej po skomplikowaną. Album jest poświęcony pamięci Jamesa Hornera.

Łukasz Pohl (ur. 1976) - samouk w zakresie kompozycji, muzyk - kontrabasista, gitarzysta i kompozytor w projekcie Metal Notes oraz ... profesor prawa. Filozofia jego komponowania bliska jest założeniom minimalizmu muzycznego. Kompozytor tak mówi o tej płycie: "About love to oparta na subiektywnej wykładni muzyczna ilustracja wybranych odcieni miłości będąca zaproszeniem do niczym nieskrępowanej podróży w świat związanych z nimi osobistych wspomnień i projekcji."

Grzegorz Rudny (ur. 1988) – studiował fortepian w poznańskiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego oraz kameralistykę na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. Pianista, pedagog, w wolnych chwilach zwiedza Polskę i świat.

utwory:
1. First love
2. Love at first sight
3. Youthful love
4. Unrequited love
5. Fulfilled love
6. Unhappy love
7. Mature love
8. Complicated love
9. Requited love
10. Love letter
11. Possessive love
12. Undying love
13. Parental love
14. For the love of a dog

wydano: listopad 2015
more info: www.recart.pl

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: